کمک کنید تا فرزاد 20 تیر ماه اعدام نشود / او ناخواسته قاتل شد + عکس

به گزارش رکنا، فرزاد حدود هفت سال است که در زندان به سر می‌برد. ماجرایش را در نامه پدر - حیدر هاشمی - از محیط‌بانان بازنشسته سازمان حفاظت محیط‌زیست می‌خوانید.

او قربانی جوانی، خامی و هیجان در یک نزاع خیابانی شده و اینک در انتظار اجرای حکم اعدام است.

حکم اعدام فرزاد تا 20 تیرماه

خوشبختانه اما خانواده مقتول راضی شده‌اند تا با دریافت هشتصدمیلیون تومان از خون فرزاد گذشته و به او فرصتی دوباره دهند. از آن هشتصد‌میلیون تومان تاکنون حدود ششصدمیلیون تومان فراهم شده و ما تا بیستم تیرماه زمان نهایی اجرای حکم فرصت داریم تا بقیه پول را فراهم کنیم.

همانطور که در نامه پدر خطاب به گنجه پشتیبان زیست بوم ایران ملاحظه می‌فرمایید، وی از ما درخواست کمک کرده تا شاهدِ تلخ‌ترین لحظه زندگی یک پدر - تماشای مرگ فرزند - نباشد.

این صندوق را نگارنده حدود یک‌دهه پیش بنیانگذاری کرد و اینک دوستان بزرگوارم بهمن ایزدی و عباس محمدی که به آنها اعتماد کامل داشته و چهره‌هایی مورد احترام و شناخته‌شده در جامعه بزرگ محیط‌زیست کشور محسوب می‌شوند، آن را هدایت می‌کنند.

 ما تاکنون به کمک شما و در قالب گنجه پشتیبان زیست‌بوم ایران توانسته‌ایم کارهای پرشماری برای کاهش آلام طبیعت وطن و سلحشوران بی‌ادعایش، از جمله نجات جان چند محیط‌بان از خطر اعدام انجام دهیم که می‌توانید با مراجعه به تارنمای گنجه در جریان فعالیت‌های این صندوق سبز قرار گیرید.

چنانچه تمایل و توان کمک دارید، هرچند ناچیز دریغ نفرمایید ... یادمان باشد که نجات جان حتی یک انسان، می‌تواند نجات دنیا باشد. آرزویم این است تا به پاس چند دهه خدمت صادقانه پدر - حیدر هاشمی - به طبیعت ایران، فرزاد به آغوش خانواده بازگشته و تبدیل به انسانی مسوولیت‌پذیر نسبت به جامعه و محیط‌زیست وطن شود.

کمک به نجات فرزند یک محیط‌بان

فرزاد هاشمی، فرزند محیطبان حیدر هاشمی، درپی یک اشتباه و درگیری ناخواسته محکوم به قصاص شده است. گنجه، مطابق سیاست کلی خود، بی آن که وارد ماهیت حقوقی و جزییات قضیه شود، به پاس خدماتی که پدر پیرش به محیط زیست کشور کرده، شما هم میهن گرامی را به کمک مالی فرامی خواند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

80a44977-1f0d-41bb-a24d-d9194618fd0c

dda48a99-ea01-446b-8794-203733ef7c8a

آیا این خبر مفید بود؟