اعدام داماد سنگدل در خوی / او 2 عضو خانواده زنش را با ضربات چوب کشت

به گزارش رکنا، دادستان عمومی و انقلاب خوی از اجرای حکم قصاص یک متهم به قتل در این شهرستان که دو سال پیش، مادرزن و بردارزن نوجوان خود را کشته بود، خبر داد.

حکم قصاص داماد قاتل در خوی اجرا شد

دی ماه 2 سال پیش بود که دامادی اهل خوی که روزگاری برای خواستگاری با گل و شیرینی به منزل همسر آینده اش رفته بود تا همراهی شریک زندگیش را گرمی بخش روزهای پیش رو سازد، در یکی از روزهای سرد زمستانی چماق به دست از در همان منزل وارد شد و دیگر آن آدم سابق نشد.

داماد دیروزی خویی، قاتل امروز شد. او که در نزاعی خانوادگی به منزل مادر زنش یورش برده بود با ضربات چوب مادرزن و برادرهمسر 13 ساله اش را کشت.

در این درگیری طلاهای این خانواده را به سرقت برد و فرار کرد. اما فرارش ناکام بود و عاقبت به چنگال قانون افتاد. ماموران انتظامی آذربایجان غربی در کمترین زمان ممکن و در همان روز داماد قاتل متواری را دستگیر کردند و او به جرمش اعتراف کرد و طلاهای سرقتی هم کشف شد.

در آن زمان دلیل قتل، اختلاف خانوادگی معرفی شد و دو سال بعد از این جنایت، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خوی از قصاص این فرد خبر داد.

حمید صمدزاده با اعلام این خبر اظهار داشت: سحرگاه روز پنجشنبه 22 خرداد ماه به موجب حکم صادره از محاکم کیفری 1 شهرستان خوی و تأیید و ابرام آن در دیوان محترم عالی کشور، قاتل دو فرد به نام (م- ه) به دار مجازات آویخته شد.

او افزود: حکم قصاص این فرد 31 ساله که مرتکب قتل عمد مادر زن 54 ساله و برادر زن 13 ساله خود و سرقت جواهرات مقتوله شده بود، با حضور اولیاء دم، در محلَ وقوع جرم واقع در بخش فیروق شهرستان خوی، در ملاء عامَ به اجراء گذاشته شدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟