نقش پلید یک مرد برای آرایشگاه های زنانه در تهران +عکس

سرهنگ مصطفی اسکندری رئیس کلانتری 174 قیامدشت گفت: در پی وقوع سریالی سرقت از آرایشگاه زنانه،‌ ساختمان‌های در حال ساخت و ساختمان‌های خالی از سکنه، تیمی از ماموران کلانتری 174 قیامدشت بررسی موضوع را بر عهده کردند.

سرقت از آرایشگاه زنانه

وی بیان داشت: ماموران با مراجعه به محل های سرقت در یافتند که سارق آرایشگاه های زنانه که در روز های تعطیل با تخریب قفل در ورودی سرقت می شده با سارق ساختمان های نیمه کاره یکی بوده و در گام بعدی در تحقیقات پلیسی موفق شدند تصویر واضحی از سارق را به دست بیاورند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در رصد های اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده سابق بر این به ارتکاب همین عناوین مجرم به مدت 4 سال در زندان سپری کرده است و در دی ماه سال گذشته از زندان آزاد شده است.

دستگیری سارق حرفه ای در پاتوقش

وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، ماموران محل سکونت سارق را شناسایی اما دریافتند که سارق در محل سکونتش تردد کمی دارد و اغلب در پاتوق ها بسر می برد.

کلانتر محله قیامدشت با اشاره به اینکه پاتوق سارق در شناسایی شد، گفت: با هماهنگی های قضائی متهم در پاتوقش دستگیر و به 10 فقره سرقت پس از رهایی از زندان اعتراف کرد.

این مقام پلیسی گفت: سارق اظهار داشت، اموال سرقتی را به مالخری در شرق تهران به نام فرزاد فروخته است که با هماهنگی های قضائی مخفیگاه مالخر شناسایی و دومین متهم پرونده در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ اسکندری با اشاره به اینکه تمامی مال باختگان شناسایی شده اند، گفت: با اعتراف صریح هر دو متهم به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟