جزئیات تازه از پرونده دستگیری یکی از مدیران کل استان کرمان

به گزارش رکنا، در تشریح آخرین وضعیت پرونده دستگیری مدیرکل شرکت غله استان کرمان و معاون وی به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه اظهار داشت: پرونده در حال تحقیقات و بررسی است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه متهمان در بازداشت هستند افزود: بازجویی از آنها در حال انجام است و موارد تازهای از این پرونده کشف شده است.

وی با اشاره به اینکه یکسری افراد جدید به متهمان اضافه شدند خاطر‌نشان کرد: متهمان جدید که دستگیر شدند خارج از سیستم اداری دولتی هستند.

 10 خرداد‌ماه جاری بود که یدالله موحد در گفت‌و‌گو با تسنیم از دستگیری مدیرکل و معاون اداری مالی اداره کل غله استان کرمان به اتهام فساد اداری و اخذ رشوه خبر داد و گفت: در پی رصد و گزارشات واصله به اداره کل اطلاعات استان کرمان مبنی بر فساد اداری در یکی از ادارات کل استان کرمان و ارزیابی و صحت گزارشات و رصد اطلاعاتی با هماهنگی و دستور قضائی توسط بازپرس ویژه و تکمیل تحقیقات مدیرکل مذکور به همراهی معاون این اداره دستگیر شدند.

دادخداد سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان نیز از تحت تعقیب قرار گرفتن افرادی در رابطه با این پرونده خبر داد و تصریح کرد: تا‌کنون تعداد افرادی که در ارتباط این پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند چهار نفر هستند و احتمال دارد تعداد افراد بیشتری هم تحت تعقیب قرار گیرند.

سالاری افزود: پس از بازرسی از منزل نامبرده 37 قطعه سکه طلا تمام بهار آزادی که از طریق نامشروع و ارتشاء کسب شده بود کشف شد، این سکه‌ها در داخل یک اسباب بازی داخل منزل وی جاسازی شده بودند. 25 میلیون تومان کارت هدیه نیز که رشوه گرفته شده بود در محل خانه متهم توقیف شد و یک باب منزل مسکونی که در پنج طبقه بنا احداث شده نیز توقیف شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟