کشف 5 میلیارد  برنج  تقلبی در مولوی تهران / 2 مرد دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث رکنا، ، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت گفت: چندی پیش در رصد و پالایش های اطلاعاتی تیم عملیات کلانتری 116 مولوی از جمع آوری و دپو مقدار فراوانی مواد غذایی برنج و قند و شکر در انباری در حوالی خیابان خیام توسط فردی با همکاری یکی از همدستانش مطلع شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بررسی این موضوع در دستور کار تیم تخصصی عملیات کلانتری 116 مولوی قرار گرفت، گفت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت: متهمان اصلی پرونده پس از جمع آوری مواد غذایی مواد غذایی برنج ، قند و چای بازار آن ها را در کیسه های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل و برچسب برند ها معروف، مجددا به مارک برند های معروف این اقلام تقلبی را در بازار عرضه می کنند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه عمل این افراد علاوه بر برهم زدن تقاضا و عرضه کالا به مشتریان واقعی و ایجاد بحران در بازار می شده ، خسارت های فراونی نیز به شرکت های معتبر می زده، تصریح کرد: با دستور قضائی متهمان در مخفیگاهشان دستگیر و در بررسی از آن مکان، 50 تن برنج، 2 تن شکر و یک تن قند کشف و متعاقب آن انبار با دستور قضائی پلمب شد.

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه مالک انباری و راننده خودرویی که اقلام تقلبی را به این انباری انتقال و خارج می کرده دستگیر شدند، افزود: تحقیقات پلیسی، برای شناسایی سایر متهمان پرونده و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

به گفته سرهنگ جلیلیان طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده 50 میلیارد ریال برآورد شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟