به گزارش رکنا، ماموران انتظامی کلانتری 11 شهر کرمان با افزایش گشت های نامحسوس دو نفر را که با یک دستگاه موتورسیکلت در حال پرسه زنی و انتخاب سوژه برای سرقتی دیگر بودند.
زیر نظر گرفتند ، بنابراین گزارش ماموران این متهمان را به محض سرقت تلفن همراه یک شهروند در کمتر از یک ساعت درعملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر وبه مقر انتظامی منتقل کردند. سرهنگ فداء فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: سارقان که از اتباع بیگانه و سابقه‌دار هستند در همان تحقیقات اولیه به شش فقره سرقت تلفن های همراه گران قیمت دیگر در شهر کرمان اعتراف کردند.
 یکی از سارقان معتاد به شیشه است و دیگری به حشیش اعتیاد دارد که به گفته خودش معروف به "احمدشاه " و ۲۰ ساله است و بدنش پراز خالکوبی و چاقوزدگی است .
وی در بخشی از اعترافاتش اظهار کرد : بنا و گچ کار بودم که دچار کمر درد شدم ودیگر نمی توانستم کار کنم که به سرقت روی آوردم . وی درادامه گفت : بعد از مدتی به کشور افغانستان رفتم دوباره به کرمان برگشتم و یک دستگاه موتورسیکلت خریدم و با فردی که تبعه افغانستان بود و از قبل اورا می‌شناختم سرقت و گوشی قاپی را شروع کردیم ، صبح‌ها و عصر ها سوژه ها را انتخاب و در لحظه‌ای گوشی‌های همراه گران قیمت را سرقت می کردیم که خیلی زود به چنگ پلیس افتادیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
توکلی

آیا این خبر مفید بود؟