شکارچی حیات وحش یک دزد فراری بود / او در چادر مسافرتی به دام افتاد +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت ، گفت: نخستین روز اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت منزل به دادخواهی یکی از شهروندان در کلانتری 131 شهرری تشکیل و با دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

سرقت میلیونی از خانه

وی بیان داشت: شاکی با حضور در پایگاه نهم اظهار داشت، روز یکم اسفند به محل کارم مراجعه کردم و ساعت 10 شب وقتی به خانه بازگشتم متوجه شدم اموالی شامل: وجوهات نقدی، طلاجات به ارزش تقریبی 800 میلیون ریال از منزلم به سرقت رفته است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: بلافاصله کارآگاهان به محل سرقت مراجعه و متوجه شدند سارق با تخریب قفل در حیاط و تخریب قفل در پنجره وارد خانه شده و اموال وی را سرقت کرده اند.

دستگیری سارق شکارچی

وی با اشاره به اینکه در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق شدند یکی از سارقان به نام امین 39 ساله که قبلا نیز به جرم سرقت منزل دستگیر شده بود، شناسایی کنند، بیان داشت: پس از انعکاس موضوع به مرجع قضائی دستور دستگیری متهم اخذ و با انجام اقدامات و تلاش های بی وقفه کارآگاهان مشخص شد متهم به یکی از شهرستان های جنوبی کشور برای تفریح و شکار مراجعه کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان پایگاه نهم با اخذ نیابت قضائی به شهر مورد نظر اعزام و متهم که در داخل چادر مسافرتی اش حضور داشت، دستگیر و از وی دو قبضه سلاح شکاری وینچستر به دست آمد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از انتقال متهم به تهران وی به سرقت منزل مال باخته به شیوه تخریب قفل صراحتاً اعتراف کرد، افزود: متهم با دستور قضائی برای کشف زوایای پنهان پرونده و سرقت های احتمالی متهم در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی قرار دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟