ثریا نامزدش را به آرایشگاه برد / زن آرایشگر شوکه شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه سیدعلی شریفی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: 13اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت بعنف از یک آرایشگاه زنانه با شکایت خانمی در کلانتری 101 تجریش تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه یکم آگاهی ارجاع شد .

سرقت زوج جوان در آرایشگاه زنانه

وی بیان داشت: زن آرایشگر در اظهارتش عنوان کرد که روز 12 اسفند ماه خانمی برای انجام کارآرایشی به آرایشگاه من واقع در تجریش مراجعه کرد که پس از اتمام کار اعلام کرد به دلیل افت فشارخون نیاز به آب قند دارد که من هم برای تهیه آن به آشپزخانه رفتم و در بازگشت متوجه شدم جوانی با دردست داشتن یک قبضه سلاح سرد، وارد آرایشگاه شده و با همدستی همان خانمی که منتظرآب قند بود با تهدید سلاح سرد خواستار وجه نقد وطلا از من شدند که در این حین پسرم ودوستش وارد آرایشگاه شدند که بلافاصله توسط سارقان مورد تهدید قرار گرفته و در نهایت اقدام به سرقت دوربین فیلمبرداری – لوازم آرایشی – موی مصنوعی و... به ارزش تقریبی 2 میلیارد ریال کردند.

این مقام انتظامی افزود : با ثبت اظهارات شاکی تیمی از کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه به محل سرقت مراجعه و موفق شدند مرد سارق به هویت سامان را شناسایی کنند.

دستگیری ثریا و شوهرش

وی بیان داشت : با سرنخ بدست آمده کارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی 21 اردیبهشت ماه سامان در تجریش در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و با انتقال متهم به پلیس آگاهی ضمن قبول بزه انتسابی علت سرقت را نیاز مالی اعلام کرد و گفت با همدستی نامزدش به نام ثریا این سرقت را انجام داده است .

سرهنگ کارآگاه شریفی گفت: با مشخص شدن هویت همدست سامان کارآگاهان با هماهنگی قضائی 28 اردیبهشت به شهرستان شهریار اعزام و موفق به دستگیری ثریا می شوند و در بازرسی از منزل ثریا یک دستگاه دوربین فیلم برداری حرفه ای و لوازم سرقتی مسروقه دیگر کشف وتحویل مال باخته شد.

وی در پایان گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمان و قبول بزه انتسابی پرونده به به دادسرای ناحیه 34 ارسال که با دستور مقام قضائی و صدور قرار قانونی هر دو متهم روانه زندان شدند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟