پوریا و مهران پلیس تهران را به دنبال خود کشاندند! + عکس

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعدالله گزافی"گفت : ساعت یک بعداز ظهر بیست و هشتم اردیبهشت ماه اکیپی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه سعیدی به یکدستگاه خودروی پراید دارای دو نفر سرنشین مظنون می شوند که با استعلام از مرکز پیام پلیس آگاهی مشخص می گردد خودرو روز قبل در میدان صادقیه سرقت شده است .

وی افزود : راننده خودروی مسروقه با مشاهده واحد گشت و پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت فرار می نماید که کارآگاهان با استفاده از علائم هشدار دهنده به تعقیب خودروی سرقتی می پردازند .

شناسایی سارقان خودرو در تهران

سرهنگ گزافی افزود : راننده خودروی مسروقه به صورت خلاف جهت در بزرگراه سعیدی به فرار خود ادامه می دهد که با توجه به ترافیک بزرگراه خودرو مسروقه متوقف می شود و راننده و سرنشین خودرو مسروقه با رها کردن خودرو به صورت پیاده اقدام به فرار می نمایند .

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت : با شلیک 2 تیر هوایی هر دو متهم به نام های پوریا و مهران دستگیر می شوند و مشخص می شود هر دو متهم دارای سوابق متعدد کیفری در زمینه سرقت خودرو می باشند که برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟