مرد همدانی بی رحمانه برادرش را سلاخی کرد!

به گزارش رکنا، سرهنگ جمشید باقری روز دوشنبه  بیان کرد: ساعت حوالی یک بامداد پس از گزارش یک مورد نزاع خیابانی در یکی از محله های حاشیه شهر همدان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیمی از ماموران کلانتری ابتدا در محل حادثه سپس در بیمارستان حضور یافتند.

وی اضافه کرد: پس از حضور در بیمارستان مشخص شد جوان ۳۰ ساله‌ای بر اثر برخورد سلاح سرد چاقو به ناحیه گردن جان خود را از دست داده است بنابراین تحقیقات پلیس برای دستگیری قاتل آغاز شد.

برادرکشی در همدان / درگیری خیابانی رنگ خون گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان همدان درباره چگونگی بروز این قتل توضیح داد: یک از طرفین درگیری با بردارزاده خود بحث و جدل کرده و او این موضوع را به پدر خود منتقل می‌کند و پدر پس از اطلاع از این موضوع ناراحت و عصبانی شده و جلوی برادر خود را در خیابان سد می‌کند.

سرهنگ باقری ادامه داد: آنها در خیابان به بحث و جدل پرداخته و با هم گلاویز می‌شوند و برادر کوچکتر برادر بزرگ را در این درگیری بر زمین می زند در مقابل برادر ۴۰ ساله هم با استفاده از سلاح سرد ضربه‌ای به ناحیه گردن او وارد می‌کند.

وی افزود: برادر بزرگتر پس از این اتفاق از محل متواری شد و با وجود انتقال جوان حدود ۳۰ ساله به بیمارستان اما بر اثر وارد شدن ضربه به ناحیه حساس گردن و بریده شدن شاه رگ او جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: با توجه به اینکه قاتل توسط ماموران انتظامی شناسایی شده تلاش پلیس برای دستگیری او ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟