شلیک مرگ به دوست صمیمی در میدان اصلی باقرشهر  / قاتل اعتراف کرد +عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: در ساعت 3 ظهر 15شهریور ماه سال 96 درتماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی 110 از وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در میدان اصلی باقرشهر را به ماموران کلانتری 175 باقرشهر اعلام کردند.

با حضور مأمورین کلانتری و تأیید خبر اولیه موضوع به کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی اطلاع داده شد که به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

تیراندازی مرگبار با اسلحه شکاری

گودرزی افزود: کارآگاهان در بررسی اولیه مقتول که هاشم 40 ساله است را شناسایی کردند وی از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله سلاح شکاری قرار گرفته است ، جسد به دستور قاضی شعبه 103 دادگستری کهریزک به پزشکی قانونی منتقل شد.

کارآگاهان در گام نخست از تحقیقات میدانی و با گفتگو از شاهدان عینی جنایت هویت قاتل را بنام هرمز 50 ساله را شناسایی کردند و مشخص شد هرمز و هاشم با هم دیگر دوست هستند و بر سر اختلافات مالی درگیری شان بالا گرفته که هرمز وی را به قتل رسانده و متواری گردیده است.

فرار قاتل به شهرهای غربی کشور

با مشخص شدن این مضوع و با در اختیار گذاشتن اطلاعات بدست آمده به مقام قضایی دستور دستگیری قاتل فراری صادر شد و قاتل متواری تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.

کارآگاهان با بهره گیری از روشهای علمی کشف جرم و با انجام اقدامات پیچیده مخفیگاه قاتل را در یکی از شهرهای غربی کشور شناسایی کردند که با هماهنگی و اخذ نیابت قضایی راهی محل اعلامی شدند.

این مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی روز 17 اردیبهشت ماه سال جاری در یک عملیات غافلگیرانه قاتل دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی سلاح شکاری به همراه دو خشاب سلاح کلاشینکف و 99 فشنگ جنگی سلاح کلاش و تعداد 9 فشنگ کلت کمری کشف و به اداره دهم منتقل کردند.

اعترافات قاتل مسلح

هرمز ضمن اعتراف به قتل دوستش اظهار داشت: من مدتی قبل مبلغ 50 میلیون تومان به دوستم قرض دادم و قرار شد موعد مقرر وجه را پرداخت نمایند ولی با گذشت مدتی پولم را مطالبه کردم ولی او طفره رفت و انگار که انگار به من بدهکار است. روز جنایت باز پولم را طلب کردم ولی جر و بحثمان بالا گرفت و من هم با سلاحی که همراه داشتم یک تیر به سمت سینه اش شلیک کردم و بلافاصله متواری شدم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی در پایان گفت : با توجه به دستگیری قاتل متواری و اعتراف صریح به قتل به انگیزه اختلاف مالی و کشف سلاح و فشنگ های ممنوعه ، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

دستگیری عامل جنایت باقرشهر

دستگیری عامل جنایت باقرشهر خشاب ها

آیا این خبر مفید بود؟