دستگیری عامل تبلیغ فرقه و عرفان‌های نوظهور در لاهیجان

به گزارش رکنا، سرهنگ قاسم جانعلی‌پور با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در فضای مجازی اقدام به تبلیغ عرفان‌های نوظهور و جریان‌های فراماسونری می‌کند، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات نامحسوس و رصد فضای مجازی از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و متهم این پرونده و منزل وی را در شهرستان لاهیجان شناسایی کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران پلیس امنیت عمومی به محل زندگی متهم اعزام شدند، گفت: متهم ۲۲ ساله دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در اتاق شخصی متهم عکس‌های یکی از رهبران فرقه‌های نوظهور و ضاله کشف شد، تصریح کرد: در بررسی‌های فنی مشخص شد متهم با داشتن دو صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام ضمن انتشار عکس و مطالبی در خصوص عرفان‌های نوظهور، اقدام به تبلیغ عرفان‌های ضاله و جریان‌های فراماسونری می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اعلام اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، تاکید کرد: دشمن با تهاجم فرهنگی اعتقادات جوان را هدف قرار داده است و با تقویت اعتقادات مذهبی در خانواده‌ها می‌توان دشمن را در رسیدن به اهداف خود ناکام ساخت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟