سارقان چاقو کش به سوپرمارکت های مشهد رحم نکردند + فیلم
حجم ویدیو: 19.38M | مدت زمان ویدیو: 00:03:01

به گزارش رکنا ، رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی از دستگیری 5 متهم پرونده حمله به سوپرمارکت های مشهد در حال ارتکاب سرقت در مشهد خبر داد.

سرهنگ "جواد شفیع زاده" گفت: ساعت 5 بامداد روز یکشنبه گذشته چند جوان با سرو صورت پوشیده به یک سوپرمارکت در محدوده بلوار پیروزی مشهد حمله ور شده و در حالی که چاقو به دست داشتند با تهدید فروشنده بیش از 100 هزار تومان وجه نقد و مقداری خوراکی به سرقت بردند.

وی افزود: در پی گزارش این سرقت به فوریت های پلیسی 110 ، ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر و اقدامات قانونی اولیه به عمل آمد.

کارآگاه شفیع زاده افزود: در حالی که کارآگاهان اداره عملیات ویژه و اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان نیز تحقیقات خود را پیرامون این سرقت آغاز کرده بودند تصاویری از صحنه ارتکاب جرم در فضای مجازی منتشر شد و پس از گذشت 48 ساعت،کارآگاهان پلیس آگاهی توانستند با اقدام های گسترده علمی و اطلاعاتی ،دریک عملیات سخت و پیچیده پلیسی اعضای باند را شناسایی و تحت تعقیب قرار دهند.

وی گفت: کارآگاهان در تعقیب سایه به سایه متهمان ، زمانی که آنها وارد یک سوپرمارکت درمحدوده خیابان نخریسی مشهد شده بودند به طور غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در بازجویی های فنی از متهمان که هیچ گونه سابقه کیفری نداشته و ادعا می کنند بچه محل هستند و قبل از ارتکاب سرقت ها ،قرص های روانگردان مصرف می کردند تا کنون از4 فقره سرقت های خشن سوپرمارکت ها رمزگشایی شده و تحقیقات از اعضای این باند با دستورات تخصصی مقام قضایی برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه آنها ادامه دارد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس خراسان رضوی برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟