بازداشت چاقوکش های روزهای کرونایی مشهد

به گزارش رکنا، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت:ساعت 5بامداد چند جوان با سرو دستگیری اعضای باند سرقت از سوپرمارکت های مشهد در کمتر از 48 ساعتصورت پوشیده به یک سوپرمارکت در محدوده بلوار پیروزی مشهد حمله ور شده و در حالی که چاقو به دست داشتند با تهدید فروشنده بیش از 100هزار تومان وجه نقد و مقداری خوراکی به سرقت بردند.

سرهنگ "جواد شفیع زاده" افزود: در پی گزارش این سرقت به فوریتهای پلیسی110، ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر و اقدامات قانونی اولیه به عمل آمد.

وی افزود: در حالی که کارآگاهان اداره عملیات ویژه و اطلاعات جنایی پلیس آگاهی استان نیز تحقیقات خود را پیرامون این سرقت آغاز کرده بودند تصاویری از صحنه ارتکاب جرم در فضای مجازی منتشر شد و پس از گذشت 48ساعت، کارآگاهان پلیس آگاهی توانستند با اقدام های گسترده علمی و اطلاعاتی، در یک عملیات سخت و پیچیده پلیسی اعضای باند را شناسایی و تحت تعقیب قرار دهند.

وی گفت: کارآگاهان در تعقیب سایه به سایه متهمان، زمانی که آنها وارد یک سوپرمارکت در محدوده خیابان نخریسی مشهد شده بودند به طور غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: در بازجویی های فنی از متهمان که هیچ گونه سابقه کیفری نداشته و ادعا می کنند بچه محل هستند و قبل از ارتکاب سرقت ها، قرص های روانگردان مصرف می کردند تا کنون از 4فقره سرقت های خشن سوپرمارکت ها رمزگشایی شده و تحقیقات از اعضای این باند با دستورات تخصصی مقام قضایی برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه آنها ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟