راز ناپدید شدن جهیزیه یک عروسی تهرانی چه بود ؟

به گزارش رکنا،  سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 سارق سابقه دار با 200 فقره سرقت از انباری های شمال تهران خبر داد و گفت: متهمان در تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.

سرهنگ "محمد کاووسی" گفت: ساعت 5:30 صبح روز دوشنبه هجدهم فروردین ماه امسال ماموران گشت کلانتری 123 "نیاوران" برای پیشگیری از جرم در حال گشت زنی در نزدیکی "سه راه یاسر" در منطقه "فرمانیه" بودند که با مرد جوانی که یک موتور سیکلت تریل خاموش را هل می داد، روبه رو شدند.

وی افزود: مرد جوان به محض مشاهده ماموران موتور را رها کرده و سوار بر خودروی پراید که مرد جوانی پشت فرمان بود شده و پا به فرار گذاشتند.

این مقام پلیسی ادامه داد: با فرار متهمان مشخصات خودرو به دیگر تیم های پلیسی گزارش شد و در ادامه ماموران به تعقیب خودروی سارقان پرداختند پس از 25 دقیقه تعقیب و گریزو عدم توجه متهمان به فرمان های پلیسی، ماموران چند تیر هوایی شلیک و موفق به توقف خودرو شدند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران عنوان کرد: هر 2 متهم به کلانتری "نیاوران" انتقال یافتند و در ابتدا سعی داشتند هویت خودشان را پنهان نگه دارند اما ماموران در بررسی های دقیق تر موفق به شناسایی هر 2 سارق سابقه دار شدند.

سرهنگ کاووسی گفت: متهمان که به تازگی از زندان آزاده شده اند به 200 فقره سرقت از انباری ها و اماکن خصوصی در شمال تهران اعتراف کردند و مشخص شد متهمان در آخرین سرقت شان از غفلت یکی از ساکنان آپارتمانی که برای خرید نان از خانه خارج شده بود استفاده کرده و با ورود به ساختمان 4 انباری را هدف سرقت شان قرار داده اند که در یکی از انباری ها جهیزیه نوعروسی را نیز سرقت کرده اند.

وی با بیان اینکه تا کنون 10 تن از شاکیان پرونده شناسایی شده اند و اموال سرقتی به آنان تحویل داده شد، افزود: سارقان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟