به گزارش رکنا، حجت الاسلام محمدصادق احسان بخش معاون تبلیغ و امورفرهنگی حوزه علمیه استان تهران  در رابطه با مصدومیت طلبه جهادگر اظهار کرد: حجت‌الاسلام رضا جعفری از مبلغان حوزه علمیه استان تهران که در منطقه12 تهران به همراه دوستانش هر شب به گندزدایی و ضدعفونی معابر سطح شهر می‌پرداخت، دوشنبه شب مورد حمله جوان مست قرار گرفت.

وی افزود: حجت‌الاسلام جعفری در هنگام ضدعفونی کردن متوجه مزاحمت فردی برای یک خانم شده و به او تذکر می‌دهد که این فرد از ماشین خارج و به صورت کلامی درگیر می‌شود.

معاون حوزه علمیه استان تهران تصریح کرد: این فرد در ادامه با چاقویی که در دست داشته به صورت این مبلغ روحانی ضربه می‌زند که چشم دچار آسیب نشده اما بر اثر این ضربه استخوان زیر پلک وی شکسته و بخشی از پلک نیز پاره شده است.

حجت الاسلام احسان بخش با بیان اینکه پلاک ماشین ضارب را یادداشت کرده‌اند، گفت: عمل جراحی و بخیه روی چشم حجت‌الاسلام جعفری انجام شده و وضعیت جسمانی این روحانی رو به بهبود است.

وی خاطرنشان کرد: حجت‌ الاسلام جعفری از روحانیون جهادی طرح امین و فردی بااخلاق است که سال‌ها سابقه تبلیغ در مدارس علمیه را دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟