به گزارش رکنا، سرهنگ "ابراهیم ملاشاهی"رئیس پلیس آگاهی فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در تاریخ ۱۴ بهمن ماه سال جاری و در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در یکی از محلات شهر زاهدان که طی آن جوانی ۲۲ ساله با شکیک سلاح شکاری به قتل رسیده بود، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی و با بررسی‌های انجام شده عاملان این نزاع دسته جمعی که ۵ جوان زاهدانی بودند شناسایی و در چند عملیات ضربتی و غافلگیرانه ۴ نفر آن‌ها دستگیر شدند.

سرهنگ ملاشاهی تصریح کرد: با توجه به متواری بودن ضارب و عامل اصلی این جنایت، تلاش کار آگاهان پلیس آگاهی استان برای دستگیری او ادامه داشت تا اینکه در نتیجه تحقیقات پلیس مشخص شد که قاتل، قصد دارد با حضور در مناطق مرزی شهرستان زابل به کشور افغانستان متواری شود.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در ادامه بیان داشت: سرانجام صبح روز گذشته در عملیات غافلگیرانه کارآگاهان پلیس آگاهی، این قاتل فراری در ایست و بازرسی کوله سنگی محور "زاهدان – زابل" در حین عزیمت به شهرستان زابل، داخل یک خودروی سواری دستگیر شد.

ملاشاهی خاطر نشان کرد: متهم ۲۳ با انتقال به پلیس آگاهی استان و اعتراف به جنایت ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟