به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، روز گذشته 2 زندانی داخل ندامتگاه تهران بزرگ در منطقه فشافویه حسن آباد که از دوستان صمیمی بودند در بند سارقان با هم درگیر شدند که در این صحنه یکی از زندانیان با جسم نوک تیزی که همراه اش بود دست به قتل یک زندانی دیگر زد.

همین کافی بود تا پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گیرد که در تجسس های پلیسی مشخص شد سعید 28 ساله که به خاطر سرقت مسلحانه با سلاح سرد مقرون به آزار و اذیت به زندان محکوم شده بود با جوان 27 ساله ای که به خاطر مشارکت در سرقت داخل زندان بود دوستی نزدیک، صمیمی و به قول زندانیان با هم سفره بودند.

ظهر دوشنبه 28 بهمن ماه سعید وقتی دید کاپشنش را دوست صمیمی اش به تن کرده با او درگیر شد و دعوای آنها به خاطر یک کاپشن بالا گرفت که در این صحنه ابتدا زندانی 27 ساله با سر ضربه ای به صورت سعید زد که بینی اش شروع به خونریزی کرد و در ادامه زندانی 28 ساله با جسم نوک تیزی که درداخل زندان آن را درست کرده بود 2 ضربه به سینه و یک ضربه به قلب دوست صمیمی اش زد و او را به قتل رساند.

بنا به این گزارش، عامل این جنایت برای تجسس های بیشتر از ندامتگاه تهران بزرگ به اداره 10 پلیس آگاهی تهران منتقل شده و تحقیقات پلیسی در این پرونده ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟