حجم ویدیو: 11.56M | مدت زمان ویدیو: 00:01:34

فیلم کامل مستند ترور

به گزارش رکنا ، بخشی از تازه‌ترین اعترافات روح الله زم سرشبکه کانال آمدنیوز، درباره ارتباطش با ساغر کسرایی، مامور سرویس‌های امنیتی و جاسوسی آمریکا، در مستند «شبکه ترور» در شبکه سه سیما پخش شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید. روح الله زم گفت : اواخر سال 96 یا اوایل سال 97 بود که شخصی به من زنگ زد و گفت : من الیکا کسرایی هستم و در دفتر سناتور کار می کنم. قرار است یک نشست در وزارت خارجه آمریکا برگزار شود تا اعضای اپوزیسیون که اسم و رسم دارند را دور هم جمع کند و برای براندازی حکومت حاکم بر ایران تلاش خود را به کار برد.

چون آمدنیوز را رسانه ای تاثیرگذار و جریان ساز دیدیم به شما گفتیم که می توانید در این جلسه حضور یافته و کنار سایر اعضا بنشینید.

او ادامه داد : ساغر با چهره های سرشناس سیاست آمریکا و خارج ازجمله برایان هوک ، مارک پمپئو و ... رابطه خوبی داشت و از سال 1388 به اسرائیل رفته بود و با وزیر خارجه آنجا ملاقات داشت و با دستبند سبز به حمایت از جنبش سبز پرداختند.

گفتنی است ، الیکا ساغر کسرایی از بهاییان ایرانی آمریکایی است که فعالیت حرفه ای خود را در آمریکا با استخدام در FBI شروع کرد که از همان سال تحت رصد دستگاه های اطلاعاتی ایران قرار گرفت.

کسرایی کارشناس مرکز تجزیه و تحلیل دستگاه های انفجاری تروریستی در FBI بود. او پس از یک دوره فعالیت در سال 87 به عنوان مدیر اجرایی به شورای ایران دموکراتیک پیوست که در این موسسه با امیرعباس فخرآور آشنا شد و این آشنایی آغاز یک دوره پر فراز و نشیب در زندگی شخصی و کاری هردوی آنها بود.

آنها با همکاری هم کنفدراسیون دانشجویان ایرانی را تاسیس کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟