به گزارش رکنا، قاتلی که طی بروز اختلاف خانوادگی همسر خود را به قتل رسانده بود با تلاش قاضی دادگستری شهرستان تاکستان با رضایت اولیاء دم بخشیده شد.

یک محکوم به قصاص که طی بروز اختلاف خانوادگی همسر خود را به قتل رسانده بود با تلاش قاضی دادگستری شهرستان تاکستان با رضایت اولیاء دم بخشیده شد.

حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب تاکستان با اشاره به علت وقوع قتل گفت: متاسفانه اختلاف خانوادگی میان یک زوج جوان سبب بروز این حادثه شد.

وی افزود: در پی آتش سوزی یک منزل مسکونی در تاکستان در شهریور ماه سال ۹۳ ماموران با جسد بی جان زنی جوان روبرو شدند که پزشکی قانونی دلیل مرگ را انسداد راه‌های تنفسی وی اعلام نموده، در این میان ماموران با بررسی‌های تکمیلی بر این باور بودند که قاتل برای اینکه مسیر تحقیقات را منحرف نماید منزل مسکونی را به آتش کشیده است.

دادستان عمومی و انقلاب تاکستان بیان داشت: پس از بررسی‌های کارشناسانه مشخص شد قاتل، شوهر مقتوله است که بلافاصله دستگیر و به زندان هدایت گردید.

رجبی گفت: پس از تحقیقات دقیق قضایی قاتل محکوم به قصاص نفس گردیده و رای صادره در دیوان عالی کشور نیز ابرام و تائید شد.

وی افزود: قبل از اجرای حکم، قاضی پرونده جهت اخذ رضایت، اقدام به برگزاری جلسات متعدد با اولیاء دم متوفی و بستگان محکوم علیه نموده که پس از تشکیل جلسات متعدد و ساعت‌ها گفتگو، روز گذشته موفق شد رضایت اولیاء دم را اخذ کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟