به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ" مصطفی اسکندری"  رئیس کلانتری 174 قیام دشت گفت: با وقوع چند فقره سرقت لوازم خودرو و بررسی شکایت های انجام شده ماموران وجوه مشابهی را در سرقت های رخ داده کشف و احتمال این دارد که سارق یا سارقان پرونده یکسان باشد.

وی تصریح کرد: تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای دستگیری عاملان این دزدی ها وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی به دست آمد که سرقت ها توسط 3 سارق انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد دو تن از سارقان برادر به نام های ابراهیم و امیر، 40 و 28 ساله می باشند، افزود: ماموران در گام بعدی تجسس های پلیسی پی بردند هر دو برادر سابقه دار بوده و پیش تر با همین عناوین مجرمانه دستگیر و راهی زندان شده اند و اخیر این دو سارق از زندان آزاد شده اند.

سرهنگ اسکندری عنوان کرد: با اقدامات فنی و پلیسی محل تردد این 2 برادر در خیابان 17 شرقی شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد و ماموران کلانتری موفق شدند در هر دو سارق را زمانی که قصد خروج از منزل را داشتند دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به کلانتری انتقال دادند.

این مقام پلیسی بااشاره به اینکه متهمان پس از انتقال به کلانتری به 50 فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همکاری همدستشان در مناطق افسریه، مسعودیه، مشیریه، قیام دشت اعتراف کردند، گفت: همچنین متهمان به دو سرقت از اماکن خصوصی نیز معترف شدند.

کلانتر محله قیام دشت گفت: در گام بعدی تحقیقات پلیسی دستگیری سارق سوم پرونده در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند سارق را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل سکونتش تعدادی لوازم سرقتی نیز کشف کنند.

سرهنگ اسکندری در پایان گفت: متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام قضائی در اختیار ماموران پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟