به گزارش رکنا،  در پی شکایت پدر دانش آموز کلاس یازدهمی رشته انسانی در یکی از مدارس آبادان مبنی بر اینکه در 23 آذر ماه فرزندش به دلیل پاره کردن یکی از دفاتر ثبت آموزشگاه شان توسط معاون آموزشگاه تنبیه بدنی شده  و معاون مدرسه 4بار به فرزندش سیلی زده و سپس از آموزشگاه اورا اخراج کرده است.

پدر این دانش آموز در گفتگو با خبرنگار رکنا اظهار داشت:  پس از موضوع پیش آمده با توجه به اینکه شخص خودم ریس انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه فرزندم هستم و عضو هیأت امنا نیز هستم باصحبت مدیر آموزشگاه ایشان دستور دادند که فرزندم پس از هفت روز از مدرسه دور باشد و سپس به مدرسه بازگردد اما متأسفانه معاون مدرسه اظهار داشتند که یا جای من در این آموزشگاه است و یا جای این دانش آموز .

ایشان همچنان عنوان کرده اند که اگر این دانش آموز به مدرسه برگردد من استعفا می دهم که مدیر آموزشگاه دستور بازگشت فرزندم را به مدرسه را دادند و بعد از امتحانات پسرم به مدرسه دیگری منتقل گردد.

پدر این دانش آموز می گوید : در سالهای گذشته چند دانش آموز دیگر نیز توسط این معاون از آموزشگاه اخراج شده اند.

وی همچنین گفت : به دلیل اینکه احساس می کنم شخصیت فرزندم خرد شده فرزندم را نزد یکی از روانپزشکان مطرح کشور بردم که ایشان با اولین جلسه اظهار داشتند که وی هیچگونه مشکلی ندارد ظاهرا عکس العمل این نوجوان نسبت به عمل یکی از معلمان بوده که با او لج بازی کرده و همین امر باعث شده که فرزندم  دفتر کلاس را پاره کند.

پدر این پسر گفت:  به دلیل اینکه پرونده پسرم را به مدرسه دیگری انتقال دادم فرزندم دچار افسردگی شدید شده و به همین دلیل از معاون آموزشگاه در دستگاه قضایی اعلام شکایت کردم. که موضوع بصورت ویژه دریکی ازشعب دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان آبادان جهت صحت سقم ادعاهای پدراین دانش آموز آبادانی دردست بررسی است .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟