به گزارش رکنا، این جنایت هولناک در دقایق اولیه بامداد بیست و پنجم دی در حالی رخ داد که متصدی یک فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی در حال نصب دوربین مداربسته درون مغازه اش بود. در همین هنگام ناگهان دو خودروی پژو 405 نقره‌ای و سفید رنگ که هر کدام سه سرنشین نقابدار داشتند در نزدیکی فروشگاه توقف کردند که ناگهان صدای شلیک سه گلوله پی در پی سکوت خیابان شهید نظامدوست در بولوار طبرسی شمالی را شکست. بنابراین گزارش، یکی از این گلوله ها که از سلاح وینچستر شلیک می شد به سر متصدی فروشگاه اصابت کرد و او قبل از رسیدن نیروهای اورژانس به دلیل عوارض ناشی از اصابت گلوله در دم جان سپرد و مهاجمان نقابدار نیز از محل گریختند.

با گزارش این حادثه به نیروهای انتظامی، بلافاصله ماموران گشت کلانتری طبرسی شمالی در خیابان شهید نظامدوست 30 حضور یافتند و با حفظ صحنه جنایت، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند.

این گزارش حاکی است، با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل حادثه، تحقیقات میدانی در این باره آغاز شد و جسد جوان 30 ساله که «سیدجواد- ع» نام داشت برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.

بررسی های تخصصی کارآگاهان با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حالی ادامه دارد که سرنخ های مهمی از این جنایت وحشتناک به دست آمده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سجادپور

آیا این خبر مفید بود؟