شلیک پلیس تهران برای دستگیری 2 تبهکار که یک شبه میلیاردر شده بودند+ عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "افشین ابراهیمی" رئیس کلانتری 141 شهرک گلستان گفت: ساعت 3:30 دقیقه بامداد یکشنبه 29 دی ماه، ماموران گشت کلانتری 141 شهرک گلستان در حال گشت زنی در محدوده پل شهدای کن در بزرگراه همت بودند که به راننده و سرنشین یک دستگاه خودروی پژو پارس نوک مدادی مشکوک شدند.

وی افزود: با توجه به بارش برف و توقف خودرو در کنار اتوبان ماموران برای بررسی به خودروی پژو پارس نزدیک شدند که راننده و سرنشین خودروی سواری به محض مشاهده ماموران تصمیم به فرار گرفتند اما با توجه به لغزندگی جاده مردان مرموز موفق به فرار با خودرو نشده و تصمیم به فرار با پای پیاده گرفتند.

رئیس کلانتری 141 شهرک گلستان ادامه داد: مامور گشت کلانتری و سرباز جوان به تعقیب 2 مرد جوان پرداختند و یکی از متهمان مسیرش را از همدستش جدا و به سمت باغ های کن فرار کرد. و متهم دیگر با شلیک تیرهوایی ماموران دستگیر شد.

سرهنگ ابراهیمی گفت: پس از دستگیری یکی از متهمان ماموران به بررسی شماره پلاک خودروی پژو پارس از طریق مرکز پیام پلیس پرداختند و مشخص می شد که خودرو شامگاه شنبه 28 دی ماه در محدوده کلانتری 138 سرقت شده است.

این مقام پلیسی ادامه داد: در بازرسی از داخل خودرو تعداد زیادی وسایل داخل خودرو از قبیل دستگاه پخش صدا، باند و لوازم لوکس کشف و کارشناسان ارزش اموال سرقتی را یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده اند.

وی افزود: متهم معترف شد، شب گذشته با همکاری دوستش خودروی پژو پارس نوک مدادی را سرقت کرده است و سپس با خودروی سرقتی لوازم داخلی 20 خودرو را در غرب و شمال غرب تهران ربوده اند.

رئیس کلانتری 141 شهرک گلستان در پایان با بیان اینکه متهم سابقه دار بوده و پیش تر 2 مرحله با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است، گفت: تحقیقات پلیسی برای دستگیری هم دست وی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟