به گزارش رکنا، رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یکی از عاملان تخریب 15 دستگاه خودرو در بزرگراه "کردستان" خبر داد و گفت: متهمان کیسه های شنی را از بالای پل عابر پیاده بر روی خودورهای عبور پرتاب می کردند.

سرهنگ"علی شاملو" در تشریح جزئیات این خبر گفت: اواخر هفته گذشته گزارشی از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تخریب 15 دستگاه خودرو در بزرگراه "کردستان" دریافت شد و بلافاصله تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی به نشانی اعلامی اعزام و بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

وی با بیان اینکه متهمان پس از تخریب خودروها از محل گریخته بودند، عنوان کرد: تحقیقات میدانی پلیسی آغاز و بررسی های انجام شده حکایت از این داشت، ساعت 23:30 شب پنجشنبه نوزدهم دی ماه سه جوان 25 الی 30ساله د با حضور بر روی یکی از پل های عابر پیاده واقع بزرگراه کردستان، از بالای پل کیسه های شنی را که ظاهرا توسط شهرداری منطقه برای استفاده در روز های برفی تعبیه شده بود، بر روی خودروی عبوری پرتاب می کردند و بلافاصله از محل وقوع گریخته اند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی، ماموران موفق شدند هویت و مخفیگاه یکی از متهمان را در محدوده شهرک غرب شناسایی و نتیجه تحقیاقت انجام شده را در اختیار مقام قضائی قرار دهند.

وی گفت: اولین متهم پرونده پس از مراقبت های ویژه پلیسی روز گذشته با دستور قضائی در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس پایگاه سوم انتقال یافت.

شاملو با اشاره به اینکه متهم در پایگاه سوم به جرم خود به همکاری 2 تن از پسر عموهایش اعتراف کرد، گفت: متهم در بازجوئی های انجام شده انگیزه خود را جلب توجه و جذب مخاطب در فضای مجازی برای معروف شدن در شبکه های اجتماعی(اینستاگرام) اظهار داشت.

وی خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی متهم پس از تحقیاقت تکمیلی به دادسرا معرفی و دستگیری سایر همدستان وی نیز در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت، در پایان کرد: شهروندانی که خودروی آنها در این حادثه دچار خسارت شده است می توانند برای پیگیری شکایت خود به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ واقع در خیابان بهشتی، خیابان عربعلی، میدان نیلوفر مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟