به گزارش رکنا، «پریسا» در دایره اجتماعی کلانتری گفت: دو ماه گذشت و من که خیلی نگران زندگی و آینده ام بودم به پیشنهاد یکی از دوستانم که زخم خورده خیانت های همسرش است تصمیم احمقانه ای گرفتم و به شوهرم تهمت رابطه نامشروع زدم.

متأسفانه با این حرف ها آبروی همسرم را جلوی خانواده ام لکه دار کردم و برادرانم که جو گیر و غیرتی شده بودند یک روز بعد از ظهر با عصبانیت به محل کار شوهرم رفتند. آن ها پس از درگیری با شوهرم و کتک زدن او، دختر جوان را نیز با رفتاری بسیار بی ادبانه از فروشگاه بیرون کردند. من با توجه به مشکلاتی که به وجود آمده بود از خانه قهر کردم و ۳ شبانه روز در منزل پدرم بودم.

زن جوان افزود: شوهرم و برادر آن دختر خانم به منزل پدرم آمدند و پس از گفت وگو متوجه شدم این دختر جوان بیماری خونی دارد و چون سایه پدر روی سرش نیست و به خاطر این که کمک خرج خانواده اش باشد تصمیم گرفته است به سر کار برود و... .

با روشن شدن این حقایق دنیا روی سرم خراب شد و از خودم بدم آمد. من همراه شوهرم به خانه آن دختر خانم رفتم. اما هر چه التماس کردم او از اتاقش بیرون نیامد و حاضر نشد ما را ببیند. از شما چه پنهان، من از عاقبت کاری که کرده بودم می ترسیدم و هر روز برای آن دختر دل شکسته پیامک می فرستادم و عذرخواهی می کردم. تا این که او بالاخره در روز ولادت با سعادت حضرت فاطمه(س) به پیامک هایم جواب داد و گفت به احترام این روز بزرگ و به عزت و مقام عزیزترین مادر دنیا، شما را بخشیدم و امیدوارم دیگر نسنجیده و ندانسته درباره کسی قضاوت نکنید.

پریسا گفت: من با شنیدن این حرف ها از خوشحالی بال درآورده بودم و خوشبختانه توانستم با کمک یکی از اقوام که فرد نیکوکاری است شغل مناسبی نیز برای این دختر معصوم در یک شرکت معتبر پیدا کنم و امیدوارم خدا هم مرا ببخشد. الان هم آمده ام تا برای ایجاد سازش و آشتی بین شوهرم و برادرانم مشاوره بگیرم چون همسرم خیلی از دست من و خانواده ام دلگیر و ناراحت است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟