به گزارش رکنا،  رئیس کلانتری 159 بی سیم از دستگیری مردی که برای سقط جنین فرزندش همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داده بود، خبر داد و گفت: زن جوان که بخاطر کتک های شوهرش مجبور به سقط جنین شده بود با حضور در بیمارستان دست به افشاگری زد و شوهرش دستگیر شد.

سرهنگ "عسگر فولادوند مقدم"  گفت: ساعت 20:30 دقیقه دوشنبه هجدهم آذر ماه امسال زن جوانی به بیمارستان مهدیه مراجعه و بخاطر شدت درد در ناحیه شکم و روده از پزشکان درخواست کمک کرد.

وی بیان داشت: پزشکان در معاینه ابتدایی متوجه شدند درد نواحی شکمی این زن جوان ناشی از سقط جنین غیر مجاز وی در 24 ساعت قبل بوده که این خبر به عوامل پلیس گزارش و تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای بررسی موضوع به بیمارستان اعزام شدند.

فولادوندمقدم ادامه داد: زن جوان که تحت نظر پزشکان قرار داشت با حضور ماموران اظهار داشت 3 ماه و نیم باردار بودم که همسرم با این موضوع مشکل داشت و هر روز تاکید می کرد که باید سقط جنین کنم و بخاطر اصرارهایی که داشت خودش چند قرص تهیه کرده و به خورد من می داد و روز گذشته بعد از خوردن قرص ها مرا مورد هدف ضرب و شتم قرار داد و همین باعث شد تا سقط جنین کنم.

این مقام پلیسی اظهار داشت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی دستور بازداشت شوهر این زن را در دستور کار خود قرار دادند و صبح روز گذشته موفق شدند این مرد را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

رئیس کلانتری 159 بی سیم با اعلام این خبر، گفت: مرد جوان پس از دستگیری برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟