به گزارش رکنا ، با تلاش شبانه روزی پلیس امنیت عمومی استان شرور تحت تعقیب مقامات قضائی در شهرستان زاهدان، طی عملیات ضربتی دستگیر شد.

سردار احمد طاهری جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: نوزدهم تیرماه سال جاری در پی تیراندازی منجر به جرح یک شهروند، در یکی از محلات حاشیه شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرارگرفت.

او افزود: در بررسی‌های میدانی عوامل انتظامی مشخص شد که ۳ مرد جوان و دارای سابقه شرارت در پی نزاع دسته جمعی جوانی ۳۰ ساله را با شلیک گلوله سلاح گرم مجروح کرده و با ایجاد رعب و وحشت عمومی از محل متواری شده اند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی موفق شدند در کمتر از ۲۴ ساعت ۲ نفر از عاملان این تیر اندازی را شناسایی و دستگیر کنند، ولی عامل اصلی این شرارت همچنان متواری و محل اختفاء او نامشخص بود.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: تلاش مأموران برای دستگیری عامل اصلی این شرارت ادامه یافت تا در نهایت با انجام یکسری اقدامات تخصصی مخفیگاه او در شهر زاهدان شناسایی شد.

سردار طاهری افزود: تیم رسیدگی کننده به پرونده با شناسایی مخفیگاه این شرور، روز گذشته با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

او با اشاره به کشف تعدادی سلاح سرد در مخفیگاه متهم بیان داشت: تیراندازی منجر به جرح، حمل سلاح سرد، سرپیچی و تمرد از قانون، درگیری‌های متعدد منجر به جرح با شهروندان از جمله سوابق این شرور است که در دستگاه‌های قضائی و امنیتی به ثبت رسیده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی این شرور به دستگاه قضائی خاطر نشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی به عنوان حافظ جان و مال و ناموس مردم به هیچ وجه اجازه نخواهد داد عده‌ای اوباش و قانون شکن با انجام اعمال مجرمانه امنیت و آسایش شهروندان را مختل کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟