ترور 2 بسیجی در آبادان ثابت شده است ! / گلایه های خانواده 2 شهید + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 6.34M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 2:20 دقیقه بامداد دوشنبه 21 آبان سال گذشته 2 پسر جوان سوار بر موتور در منطقه ساحلی اروند صغیر بودند که چند مرد ناشناس سوار برخودروی پژو با تفنگ کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سمت 2 پسر جوان کردند.

در تیراندازی هولناک یکی از جوانان در همان صحنه به کام مرگ فرو رفت و جوان دیگر به بیمارستان طالقانی منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجات جان وی بی نتیجه ماند و پسر جوان روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

با به شهادت رسیدن این 2 جوان بسیجی خیلی زود تیم‌های ویژه ای از ماموران برای دستگیری عاملان این تیراندازی مرگبار وارد عمل شدند و در حالیکه خانواده شهید صالحی مجد و بحر از تروریستی بودن این تیراندازی خبر دادند اما مسئولان و دادستانی در همان ابتدا اعلام کردند این تیراندازی مرگبار یک تسویه حساب خانوادگی بوده و حادثه تروریستی نبوده است.

شهادت 2 بسیجی در آبادان

یک سال پس از شهادت

خانواده 2 شهید بسیجی در نخستین سالگرد فرزندانشان در حالیکه از مسئولان شهر آبادان گله‌مند هستند به خبرنگار رکنا گفتند که مسئولان کمترین همکاری را با ما داشتند و در زمان شهادت برادرانمان به جای اینکه با همدردی کنند روی زخممان نمک ریختند و با توجه به اینکه گروه تروریستی (حرکة النضال العربی لتحریر الأحواز) مسئولیت این ترور را با انتشار فیلم لحظه انتشار بر عهده گرفته بودند اما مسولان مشکل را خانوادگی اعلام کردند.

خانواده 2 شهید جوان ادامه دادند: دادستان سابق آبادان پس از این حادثه تروریستی اعلام کرد که حادثه دلخراش قتل دو نفر شهروند در آبادان به هیچ وجه امنیتی و تروریستی نبوده است، حتی ادعا کردند برخلاف آنچه که گروهک‌های معاند بیان کرده اند، به رغم بررسی های دقیق امنیتی و انتظامی هیچ دلیلی دال بر تروریستی بودن این حادثه وجود نداشته، ودر بررسی‌های ادله و قرائن کافی مبنی بر توجه اتهام به اشخاصی با هویت معلوم کشف و در اسرع وقت مرتکبان این حادثه شوم دستگیر خواهند شد. و درهمین رابطه نیز یکی از مسئولین دیگر نیز در برنامه زنده تلویزیونی با اطمینان خاطر موضوع ترور این دوبسیجی را مشکلات خانوادگی اعلام کرده بود وهمین امر باعث ناراحتی و دلخوری خانوادهای این 2شهید شده است واینکه مسئولین شهری آبادان پس گذشت یکسال هنوز درنامه نگاری‌هایشان برای صدور کد شهادت شهید صالحی مجد و شهید بحر تعلل می‌کنند وعلت موضوع مشخص نیست.

این خانواده گفتند که یک سال از شهادت فرزندانمان می گذرد اما هنوز اجازه گذاشتن سنگ قبر برای فرزندانمان که از سوی تروریست ها به شهادت رسیدن را به ما ندادند.

شهادت 2 بسیجی در آبادان

اعلام ماجرای تروریستی

در همان روزهای شهادت 2 جوان بسیجی فیلمی در شبکه های مجازی منتشر شد که گروهک تروریستی (حرکة النضال العربی لتحریر الأحواز) ترور این دو بسیجی را گردن گرفت و درهمان زمان پلیس جنایی آبادان نیز این حادثه رایک ترور اعلام کرده بودند اما بافشار برخی ازمسئولان خبر ترور تکذیب وموضوع مشکلات خانوادگی اعلام شد.

این در حالی بود که پس از گذشت چند ماه از حادثه تروریستی آبادان ریس پلیس استان خوزستان از دستگیری عاملان به شهادت رساندن ۲ بسیجی آبادانی و اعتراف شدن چند نفر به ترور دو بسیجی در شهرستان آبادان خبرداد.

سردار عباس حیدرزاده با اعلام این خبر گفت: اعضای یک گروه تروریستی که در 7 بهمن سال گذشته 2 مامور انتظامی شهرستان ماهشهر را به شهادت رسانده بودند به چندین عملیات کور تروریستی در استان خوزستان نیز اعتراف کردند که یکی از اعترافاتشان این بود که در 21 آبان ماه سال 97 نیز 2 بسیجی را در کنار رودخانه اروند صغیرشهر آبادان به شهادت رسانده اندو همچنین اعضای این گروه تروریستی اعتراف کردند که ایستگاه تقلیل گاز شهر خرمشهر را پس از به رگبار بستن دوبسیجی در آبادان منفجر کرده اند و هدفشان هم صرفا ایجاد نا امنی بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

کدخبر: 517801 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟