به گزارش رکنا، رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت شروری خبرداد که قدرت نمایی با سلاح سرد، باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان محله خراسان شده بود، خبر داد.

 سرهنگ "یعقوبعلی رجبیان" در تشریح این خبر گفت: تعدادی از اهالی محله خراسان شکایتی را مبنی بر نزاع، درگیری و ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد توسط فرد شروری طرح کردند که به دفعات متعدد نظم عمومی منطقه را بر هم زده بود.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با دریافت شکایت تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی فاتب بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و به سرعت برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

وی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه فرد شرور در حوالی خیابان غیاثی شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، ماموران موفق شدند متهم را در عصر بیستم آبان ماه وی دستگیر و مخفیگاه وی را مورد بررسی قرار دهند.

رجبیان افزود: در بازرسی از مخفگیاه این فرد شرور چند قبضه سلاح سرد و تجهیزات دفاعی از قبیل گاز اشک آور، شوکر و... کشف و متهم به همراه تجهیزات کشف شده به پایگاه ششم این پلیس منتقل شد.

رجبیان با اشاره به اینکه این فرد شرور از اراذل و اوباش سابقه دار شهر تهران می باشد، گفت: در حال حاضر متهم با قرار وثیقه برای تحقیقات کمیلی در اختیار پلیس امنیت قرار دارد.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطرنشان کرد: پلیس با اقتدار تمام با افرادی که نظم وامنیت عمومی را برای سایر شهروندان بر هم می زند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟