به گزارش رکنا، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در واکنش به اظهارنظر سردار حسین رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ مبنی بر سرقت دیوار‌ه‌های صوتی بزرگراه‌های پایتخت از سوی برخی از پیمانکاران شهرداری گفت: پلیس تهران بزرگ ۹ نفر از سارقان دیوار‌ه‌های صوتی پایتخت را دستگیر کرد که تنها یک نفر آن‌ها پیمانکار شهرداری بود.

وی با اشاره به اینکه ارزش دیواره‌های صوتی برای سارقان در حدود ۱۰۰ هزار تومان است، افزود: در بین سارقان تعدادی از معتادان متجاهر حضور داشتند که با سرقت و فروش آلومینیوم دیواره‌های صوتی رقمی زیر ۱۰۰ هزار تومان نصیبشان می‌شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: اگر چه رقم حاصل از فروش دیوار‌ه‌های صوتی برای معتادان متجاهر ناچیز است، اما سرقت دیواره‌ها برای شهرداری تهران هزینه میلیاردی به دنبال دارد.

صبوری دیلمی با اشاره به دستگیری پیمانکار شهرداری به جرم سرقت دیواره‌های صوتی پایتخت گفت: من این احتمال را رد نمی‌کنم که برخی از پیمانکاران به دلیل برآورده نشدن تعهدات مالی نسبت به تخریب و یا سرقت دیواره‌های صوتی اقدام کنند، اما فرد دستگیر شده در اختیار پلیس است و ما در شهرداری تهران اطلاعی از انگیزه او برای سرقت دیواره‌های صوتی پایتخت نداریم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ادامه داد: حضور یک پیمانکار در بین افراد دستگیر شده ملاک مناسبی برای مطرح کردن این موضوع نیست که تمامی پیمانکاران شهرداری در حوزه‌های مختلف در سرقت دیوار‌های صوتی نقش دارند، زیرا ما نمی‌دانیم که پیمانکار دستگیر شده مربوط به کدام حوزه مدیریت شهری است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟