به گزارش رکنا، علی گردو شرور خطرناک آبادانی که چندروز پیش دستگیرشده بود باحکم مقام قضایی روانه زندان شد این فرد شرور با نوجوانان عمل غیراخلاقی انجام می داد.

این شرور خطرناک که بارها به دلیل قدرت نمایی باسلاح سرد عربده کشی ایجاد مزاحمت برای بانوان و زورگیری فروش مواد مخدر درگیری و زخمی کردن مأمورین پلیس باسلاح سرد در کلانتری در سال های گذشته روانه زندان شده و آزاد شده بود سال گذشته نیز با چند تن از نوچه هایش با در دست داشتن قمه و بدون لباس اقدام به عربده کشی در منطقه سده کردند .

آنها نیز به پلیس حمله ور شدند متهم که مدت یک سال و نیم  به شرارت هایش و فروش مواد مخدر ادامه می داد در نهایت چند روز پیش توسط مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آبادان در ایستگاه 7کوی قدس دستگیرشد .

متهم هنگام دستگیری قصد مقاومت داشته که باشلیک های پلیس خود را تسلیم مأمورین کرد. تیم پلیسی در بازرسی بدنی از متهم مواد مخدر شیشه و هروئین که به صورت بسته بندی آماده فروش بود به دست آوردند و همچنین یک تیغه کارد سلاخی نیز از متهم کشف شد.

این شرور فراری باحکم مقام قضایی با حکم بازداشت موقت روانه زندان شدکه ممکن است برای این متهم حکم اعدام و یا حبس ابد درخواست داده شود گفتنی است گزارشاتی در خصوص لواط مکرر علی گردو با نوجوانان داده شده که این موضوع نیز در حال بررسی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟