به گزارش رکنا، زن جوان از بدرفتاری های شوهر صیغه ای اش گلایه داشت و هرگز فکر نمی کرد زوج جوان دست به آدم ربایی بزنند.

زن آرایشگر در دادگاه از خود دفاع کرد و گفت برای کمک به زن جوان دست به چنین کاری زده بودند.

ماموران مرموز شوهر صیغه ای را دزدیدند

رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال شکایت یک مرد ۳۷ ساله به نام محمد در دستور کار پلیس قرار گرفت .

این مرد که به پلیس آگاهی تهران رفته بود، ادعا کرد که در دام چند مامور قلابی پلیس گرفتار شده و ماموران پس از ربودن وی دست به شکنجه او زده اند و در ازای آزادی ،از او پول میلیونی خواسته اند .

این مرد در تجسس های پلیسی گفت :مدتی قبل با یک دختر جوان به نام مهسا آشنا شدم .مهسا ۲۲ ساله و مطلقه است. او در یک آرایشگاه زنانه کار می کرد .من پس از مدتی به او علاقه مند شدم و او را به عقد موقت خودم در آوردم .

مهسا در خانه‌ای که برایش اجاره کردم زندگی می کرد ما مدتی پیش بر سر خرید یک پراید با هم اختلاف پیدا کردیم. مهسا از من می خواست تا پراید را به نام او سند بزنم. آخرین بار من و مهسا در خانه تنها بودیم که زنگ در را زدند.

وقتی مقابل در رفتم چند نفر که خودشان را مامور پلیس معرفی کرده بودند وارد خانه شدند. آن ها من را کتک زدند و به زور من را سوار ماشین کردند و به یک خانه متروکه بردند . وی ادامه داد: آن ها در ازای آزادی از من پول میلیونی خواستند. آن جا بود که فهمیدم در دام ماموران قلابی گرفتار شده‌ام. من به آن ها پول میلیونی دادم و آزاد شدم اما حالا متوجه شده ام که آن ها احتمالاً از سوی مهسا اجیر شده بودند .من از مهسا و پدرش که احتمالا طراح این نقشه بود شکایت دارم.

سنگ صبور

به دنبال این شکایت ،مهسا بازداشت شد و ادعا کرد از ماجرای آدم‌ربایی اطلاعی نداشته است .

این زن به ماموران گفت : مدتی پیش با پول های پس اندازم یک پراید خریدم اما محمد آن را به نام خودش سند زده و پول ماشین را به من نمی داد . به همین خاطر مدام با هم درگیر بودیم و من از این زندگی خسته شده بودم. تا این که با زن آرایشگری که صاحب کارم بود درددل کردم .او به من گفت می تواند به من کمک کند .من و محمد در خانه بودیم که ناگهان چند مامور به خانه ما آمدند و محمد را با خود بردند .من از نقشه زن آرایشگر هیچ اطلاعی نداشتم .

بازداشت زن آرایشگر

با اظهارات مهسا صاحبکارش بازداشت شد .زن آرایشگر گفت :وقتی درددل های مهسا را که شاگرد آرایشگاهم بود شنیدم دلم برایش سوخت و به این زن قول دادم به او کمک کنم .من همان شب ماجرا را به شوهرم گفتم. او از سر دلسوزی قول داد تا به مهسا کمک کند .شوهرم همراه چند نفر از دوستانش مقابل خانه مهسا رفتند و خودشان را مأمور معرفی کردند و شوهر صیغه‌ای مهسا را با خود بردند تا گوشمالی بدهند .ما نیت خیر داشتیم و می‌خواستیم پراید مهسا را به او برگردانیم.

در دادگاه

با افشای این ماجرا پدر مهسا و شوهر زن آرایشگر و دو همدست آن ها نیز بازداشت شدند و در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدای جلسه محمد در جایگاه ویژه ایستاد و گفت :من فکر می کردم مهسا و پدرش برای اخاذی از من نقشه کشیده بودند .به همین دلیل از آن ها شکایت کردم .اما حالا از جرم آن ها گذشت می کنم و هیچ شکایتی ندارم اما برای زن آرایشگر و شوهرش و دو همدست آن ها اشد مجازات را می خواهم. آن ها به شدت مرا کتک زدند و شکنجه کردند.

سپس زن آرایشگر در جایگاه ویژه ایستاد. وی گفت :من از همسرم نخواسته بودم ، شوهر صیغه‌ای مهسا را بدزدد. من خواسته بودم تا پراید مهسا را به او برگرداند .ما قصد داشتیم محمد را گوشمالی دهیم تا دیگر مهسا را اذیت نکند .

شوهر وی نیز که آدم ربای اصلی است در دفاع از خود گفت :من به خاطر همسرم از دو نفر از دوستانم کمک گرفتم .ما می خواستیم پراید مهسا را به او برگردانیم تا در عوض پولی به ما بدهد، اما سر این پول با هم توافق نکرده بودیم .

دو گروگانگیر دیگر نیز در جلسه دادگاه از خود دفاع کردند و گفتند محمد را کتک نزده اند .

بنابه این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا درباره متهمان این پرونده رای را صادر کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟