به گزارش رکنا، سرهنگ محمدصادق پیروزی فرمانده انتظامی بیجار اظهار داشت: با توجه به فعالیت ۲ کانال تگرامی با عنوان (کِراش یاب بیجار) و نشر فساد اخلاقی در فضای مجازی، ترویج بی بندباری و ارتباط نامشروع دختران و پسران نوجوان، با اقدام به موقع پلیس فتا، ۲ نفر در این رابطه شناسایی و دستگیر شدند.

او افزود: گردانندگان این ۲ کانال تگرامی که یک دختر و پسر نوجوان هستند با ایجاد این کانال و تبلیغ برای عضویت نوجوانان در آن، موجب اعتراض و نگرانی خانواده از افزایش کاربران آن، بازی با آبروی دختران و پسران مومن و نشر بی بندباری در جامعه می‌کردند که در کوتاهترین زمان ممکن شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ پیروزی با اشاره به نظارت نکردن والدین بر رفتار فرزندان خود در فضای مجازی یادآور شد: این ۲ نوجوان بدون هیچ سابقه کیفری یا حقوقی بخاطر آشنایی نداشتن با این فضا و خطراتی که آن‌ها را تهدید می‌کند، اقدام به ایجاد کانال‌ها کرده و اکنون از این اقدام ناآگاهانه خود بشدت پیشمان هستند.

۲ کانال تگرامی با نام کِراش یاب بیجار ابتدا با آدرس دهی و برخی از نام و نشانی ها، توجه بسیاری از نوجوانان کم سن و سال را به خود جلب کرده و در مدت کوتاه فعالیت خود، بیش از ۲ هزار عضو داشتند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟