به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، عصر امروز وقوع یک قتل فجیع در منطقه جرم خیز شطیط آبادان به کلانتری 18 ذولفقاری گزارش شد.

 پس از حضور ماموران پلیس، بازپرس ویژه قتل همراه تیمی از ماموران تشخیص هویت در محل جنایت حاضر شدند تا بررسی های خود را انجام دهند. وضعیت صحنه قتل به این شکل بود که زن و مرد جوانی با سلاح وینچستر به طرز هولناکی از پای درآمده بودند.

بررسی های نخستین مشخص کرد که 2 قربانی هیچ نسبتی بایکدیگر ندارند و از آنجایی که زن به قتل رسیده شوهردار است، سناریوی یک جنایت ناموسی نخستین فرضیه ای بود که کارآگاهان جنایی آبادان آن را مورد بررسی قرار دادند. اقدامات فنی ماموران ادامه داشت تا اینکه هویت قاتل مشخص شد.

 شاهدان محمد 28 ساله، برادر شوهر زن کشته شده را دیده بودند که پس از شنیده شدن صدای شلیک های گلوله از خانه برادرش بیرون آمد و سرارسیمه پا به فرار گذاشت.

به گزارش رکنا، در ادامه ماموران برای دستگیری قاتل دست به کار شدند و توانستند وی را که هیچ تلاشی برای فرار نکرده بود، دستگیر کنند.

قاتل در اعترافاتش گفت: صبح زود به دریا رفتم و بعد انجام کارهایم در حال بازگشت به خانه مان بودم که همسر برادرم را با یک مرد غریبه دیدم و هنگامی آنها به خانه برادرم رفتند دیگر خون به مغزم نرسید و تصمیم قتل مهسا و  آن مرد غریبه را گرفتم.

نفهمیدم چطور به خانه خودمان رسیدم. سلاح وینچستر را برداشتم و به سمت خانه برادرم رفتم. هنگامی که در را باز کردم آنها را در وضعیت خوبی ندیدم و پس از کمی جدال لفظی به سمت هردوی آنها شلیک کردم و از آنجا متواری شدم.

بنا به گزارش رکنا، اعتراف قاتل هنوز به طور کامل مورد بررسی قرار نگرفته و ابعاد دیگری از پرونده قتل زن و مرد 30 ساله باید مورد بررسی قرار بگیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟