به گزارش رکنا، سردار محمد قنبری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه در یک هفته گذشته 8 نفر از عاملان سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران انتظامی در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و خاش با هماهنگی‌های قضایی این سارقان را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان 6 دستگاه تلفن همراه مسروقه، مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی چاقو، قمه، اسپری فلفل و شوکر کشف کردند.

وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به 12 فقره سرقت مسلحانه خودرو، 2 فقره سرقت مسلحانه منزل، یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، 3 فقره سرقت به عنف تلفن همراه،2 فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به عنف مغازه و یک فقره سرقت به عنف وجه نقد اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی آنان خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟