به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۸ نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه و به عنف با تلاش شبانه‌روزی پلیس در جنوب شرق کشور دستگیر و ۲۲ فقره سرقت نیز کشف شد.

 سردار محمد قنبری اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه در یک هفته گذشته ۸ نفر از عاملان سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و خاش با هماهنگی‌های قضایی این سارقان را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۶ دستگاه تلفن همراه مسروقه، مقادیری وجه نقد به همراه تعدادی چاقو، قمه، اسپری فلفل و شوکر کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۲ فقره سرقت مسلحانه خودرو، ۲ فقره سرقت مسلحانه منزل، یک فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، ۳ فقره سرقت به عنف تلفن همراه،۲ فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به عنف مغازه و یک فقره سرقت به عنف وجه نقد اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی آنان خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟