به گزارش رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" گفت: با افزایش چندین فقره موبایل قاپی توسط 2 موتورسوار در حوزه کلانتری 116 مولوی تیمی از ماموران کلانتری دستگیری و شناسایی سارقان را برعهده کردند.

این مقام انتظامی در خصوص اظهارات مال باختگان بیان کرد: کلیه مال باختگان پس از مراجعه به کلانتری اظهار داشتند، در حال مکالمه تلفنی با گوش همراهمان بودیم که 2 موتورسوار جوان که پلاک موتورسیکلتشان مخدوش بود، گوشی شان را قاپیده و از محل گریخته اند.

وی بیان داشت: برای شناسایی متهمان تعداد گشت زنی های هدفمند افزایش تا اینکه در ساعت 20:30 روز گذشته سیزدهم مهر مهرماه سال جاری، گشت انتظامی کلانتری هنگام گشت زنی در محدوده میدان محمدیه راکب و ترک نشین موتورسیکلتی را مشاهده کردند که پلاک انتظامی وسیله نقلیه شان مخدوش بود.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: طرح مهار و دستگیری سارقان اجرا و ماموران کلانتری موفق شدند در عملیات پلیسی هر 2 موتورسوار را دستگیر کنند.

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه در بازرسی بدنی از متهمان تعداد 5 عدد تاچ ال سی دی و 6 دستگاه موبایل سرقتی کشف شد، افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری به 29 فقره سرقت اعتراف و اظهار داشتند که گوشی های سرقتی را در محدوده خیابان های خزانه ، دستواره ، نازی آباد و هزار دستگاه ربوده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟