به گزارش رکنا، سرهنگ "مجید عسگری نیا" در تشریح این خبر، بیان داشت: ساعت 03:30 بامداد روز گذشته دوازدهم مهرماه امسال، تصادف شدید یک دستگاه خودروی سواری پراید با کامیون حمل زباله ای در فلکه چهارم تهرانپارس به سامانه 110 پلیسی اعلام شد.

وی بیان داشت: بلافاصله ماموران برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام و متوجه شدند که راننده پراید پس از تصادف با یک دستگاه خودرو کامیونت حمل زباله، مصدوم و بلافاصله به بیمارستان منتقل شده است. ولی به علت شدن ضربه وارده فرد مصدوم فوت کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که خودروی پراید با سرعت بالایی در یک خیابان یک طرفه در حرکت کرده بوده که با کامیون به صورت شاخ به شاخ تصادف می کند.

کلانتر محله تهران پارس افزود: برای مشخص شدن هویت مالک خودرو، پلاک انتظامی خودرو استعلام که با شناسایی مالک خودرو مشخص می شود که مالک خودرو زنده بوده و در محل مسکونی اش مستقر می باشد و متوفی مالک خودرو نیست.

این مقام انتظامی افزود: مالباخته در حالی که هیچ خبری از سرقت شدن خودرواش نداشت به تصور اینکه خودرواش در جلوی در ساختمان در خیابان پارک می باشد در ابتدا منکر تصادف شد ولی با بررسی دقیق تر به سرقت رفتن خودرواش اذعان داشت.

وی در انتها تصریح کرد: مالک خودرو مدعی بود سارق توانسته است با وجود قفل پدال و فرمان روی خودرویش آن را از جلوی خانه اش سرقت کند.

بنابراین گزارش، تحقیقات در این پرونده برای شناسایی سارق ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟