به گزارش اختصاصی رکنا، ظهر امروز جسد بی‌جان جوان 19 ساله ای در مسافرخانه ای واقع در بازار تهران به اورژانس و کلانتری گزارش شد.

با حضور تیم امدادی مشخص شد این جوان تنومند با استفاده از قرص دست به خودکشی زده است.

مسئول مسافر خانه به خبرنگار رکنا گفت: شب گذشته شهاب به من گفت که خوابم سنگین است و فردا ساعت 10 صبح حتما بیدارم کن، فردای آن روز هرچقدر شهاب را صدا زدم بیدار نشد که با شکستن در اتاق پیکر او را که تعداد زیادی قرص در کنارش بود پیدا کردم و سریعا با پلیس و اورژانس تماس گرفتم.

بنا به گزارش میدانی خبرنگار رکنا، مشخص شد شهاب بیرانوند جوان آینده داری که چندی پیش در مسابقات البرز کلاسیک اول شد و در مسابقات تهران که سطح این مسابقات از تعداد زیادی مسابقات بین المللی بالاتر است رتبه چهارم را به دست آورد.

هنوز مشخص نیست علت خودکشی این جوان زیبا اندام چیست؟ و گفته می شود ایشان بخاطر برخی از مسائل شخصی دست به خودکشی زده است که پلیس در حال تحقیق و رازگشایی است.

خبر مرگ شهاب تمام جامعه پرورش اندام را در شوک فرو برد و همین چند روز پیش بود که صفحه اینستاگرام رکنافیت در مقاله ای این جوان را یکی از پدیده های جهان معرفی کرد.

پایگاه اطلاع رسانی رکنا این ضایعه بزرگ را به خانواده شهاب بیرانوند و جامعه بزرگ پرورش اندام تسلیت می گوید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟