به گزارش رکنا، رضا حیدری در تشریح این خبر بیان داشت: راس ساعت ۹ شب پنجشنبه هفته گذشته چهارم مهرماه ماموران کلانتری 110 شهدا هنگام گشت زنی در حوالی میدان شهدا، خیابان شکوفه متوجه رفتار راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مدتی ماموران رفتار این 2 موتورسوار را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: در این هنگام این 2 موتورسوار به شهروندی نزدیک و گوشی همراهش را قاپیده و به سرعت از محل گریختند.

وی با اشاره به اینکه ماموران بلافاصله برای دستگیری هر 2 موتورسوار وارد عمل شدند، تصریح کرد: پس از گذشت مدتی تعقیب و گریز موتورسواران که با سرعت بالایی در حال حرکت بودند با یک دستگاه خوردوی سواری برخورد و بر روی زمین افتادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه هر 2 متهم که به صورت پیاده قصد فرار داشتند توسط ماموران دستگیر شدند، اضافه کرد: در بررسی های بدنی از متهمان گوشی مالباخته کشف و تمام به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: متهمان که پس از انتقال به کلانتری در صرفا مدعی ارتکاب یک فقره سرقت بوند و اظهار داشتند که بزه دیگری را مرتکب نشده اند، گفت: با توجه به شدت گرفتن موبایل قاپی در این محدوده تعدادی از مال‌باختگان به کلانتری دعوت که در همان بدو ورود شاکیان هر 2 متهم را شناسایی کردند.

کلانتر محله شهدا ابراز داشت: متهمان که دیگر چاره ای جز به اعتراف نداشتند در تحقیقات پلیسی به ارتکاب جرائم مشابه اعتراف و اظهار داشتند که روزی ۱۵ فقره موبایل قاپی مرتکب می شدند و تمامی گوشی های سرقتی را به مالخری در میدان مولوی با قیمت پایین تر فروخته اند.

بنابراین گزارش، با بررسی سوابق هر 2 متهم که ۲۸ و ۳۲ ساله بودند پیشتر نیز مرتکب جرائمی مانند سرقت و حمل موادمخدر شده اند که هر 2 متهم پس از انجام تحقیقات تکمیلی به مقام محترم قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟