به گزارش رکنا، سارقانی که اقدام به سرقت از منازل آبادانی ها می کردند و 3 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در مخفیگاه خود داشتند به دام افتادند.

 سرهنگ سیدمحسن تقی زاده رییس پلیس شهرستان آبادان در این خصوص گفت: در پی وقوع سرقت منازل در نقاط مختلف شهر مخصوصاً در منطقه ذوالفقاری آبادان موضوع برای شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت ها در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت که در بررسی‌های بعمل آمده مأمورین متوجه شدند 2 جوان با موتورسیکلت فاقد پلاک در مناطق خلوت پرسه زنی می کنند

وی افزود: زمانیکه خانه های ویلایی و آپارتمان هایی که صاحب خانه در آن حضور نداشته را با شکستن قفل در وارد خانه ها می شدند و اموال صاحب خانه را سرقت می‌کردند.

تقی زاده تصریح کرد: تحقیقات پلیسی برای بازداشت متهمین ادامه داشت که در نهایت شب گذشته مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد مخفیگاه متهمان در حاشیه شهر شدند و 2 سارق جوان به دام افتادند.  در بازرسی از مخفیگاه متهمان 3 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، تعدادی فشنگ شکاری، یکدستگاه تلویزیون ال ای دی، یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک سرقتی، تعدادی ابزارالات برقی ساختمانی مسروقه از محل اختفای سارقان کشف و ضبط شد.

متهمان ضمن اقرار به 10 فقره سرقت منزل، تفهیم اتهام شده و پرونده علیه آنان تشکیل به همراه ۲نفر از مالباختگان شناسایی شده به دادسرا اعزام شدند.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟