به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت 30 دقیقه بامداد یکشنبه 27 مرداد امسال مردجوانی در تماس با پلیس آبادان از سرقت مسلحانه در مغازه‌اش خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران برای تحقیقات پای در مغازه سوپرمارکت در منطقه ایستگاه 12 کوی بهارستان گذاشتند و با مغازه ای که جای گلوله های شلیک شده به مغازه مشخص بود روبرو شدند و تیم پلیسی پی بردند که دزدان پس از سرقت برای اینکه صاحب مغازه به تعقیب آنها نرود اقدام به تیراندازی به سمت سوپرمارکت کرده اند.

صاحب مغازه به ماموران گفت: داخل مغازه بودم و یک مشتری داشتم که ناگهان 2 جوان که صورتشان را پوشانده بودند وارد مغازه شدند و با در دست داشتن یک تفنگ کلاشینکف و تهدید به تیراندازی شروع به سرقت از مغازه کرده و حتی مشتری داخل مغازه را هم به باد کتک گرفتندو وسایل او را نیز به سرقت بردند.

وی افزود: دزدان به سرعت سوار بر خودروی پژو 405 که راننده‌اش منتظر همدستانش بود شده و برای اینکه به تعقیب آنها نرویم شروع به تیراندازی به سمت مغازه کردند.

تحقیقات پلیسی برای دستگیری دزدان مسلح مغازه سوپرمارکت در دستور کار ماموران پلیس آبادان قرار گرفت تا اینکه مأموران موفق به دستگیری یکی از عاملان سرقتهای مسلحانه شدند.

متهم در بازجویی ها به 4 سرقت مسلحانه از خانه ها و سوپرمارکت اعتراف کرد و به ماموران گفت: همراه 2 تن از دوستان سوار بر خودروی تیبا از اهواز به آبادان می آمدیم و دست به سرقت مسلحانه می زدیم و در یکی از سرقت ها به سمت مغازه سوپرمارکت تیراندازی کردیم.

با اعترافات این متهم دستگیری و شناسایی همدستان این سارق مسلح در دستور کار ماموران پلیس آبادان قرار گرفته است.

بنا بر این گزارش،  سرهنگ تقی زاده ریس پلیس آبادان نیز دراین خصوص به رکنا گفت: از چند فقره سرقت مسلحانه سال جاری در آبادان بیش از ۸۰ درصد از آنها کشف و مجرمان دستگیر و روانه زندان شده اند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟