به گزارش رکنا، سرهنگ محمد باقر سلگی  اظهار داشت: در راستای شناسایی و دستگیری مخلان نظم و امنیت شهروندان با هماهنگی دستگاه قضائی محل اختفای ۴ نفر از اراذل و اوباش شناسایی و نامبردگان در ۲ طرح ضربتی توسط مأموران کلانتری ۱۱ شهرستان ملایر دستگیر شدند.

وی افزود: بر هم زدن نظم و امنیت و هر گونه ایجاد مزاحمت برای شهروندان خط قرمز پلیس است و با این طیف افراد بر اساس قانون قاطعانه برخورد خواهد شد.

کشف ۶۵ رأس دام سرقتی

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از کشف ۶۵ رأس دام سرقتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت احشام در یکی از روستاهای شهرستان ملایر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی، ۴ سارق در این خصوص در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شدند.

سرهنگ سلگی بیان کرد:، مأموران پلیس آگاهی در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۶۵ رأس گوسفند را کشف و متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به اینکه اقدام لازم برای تحویل احشام مسروقه به مالباخته صورت گرفته است بر لزوم هوشیاری صاحبان احشام و استفاده از تجهیزات بازدارنده تاکید کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟