به گزارش رکنا، جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش پلیس آگاهی متهم به قتل مرد 31 در شهرستان سراوان کمتر از سه ماه فرار شناسایی و دستگیر شد.

سردار احمد طاهری اظهار کرد: ساعت 23:00 شامگاه هفدهم خردادماه در پی گزارش قتل مردی 31 ساله در محوده منطقه "جهادآباد" شهر سراوان بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد مردی 32 ساله هنگام برگشت به منزل توسط فردی ناشناس در پی اصابت گلوله کلت به ناحیه قلب در جلوی منزلش واقع در خیابان شهید شوشتری به قتل رسیده است.

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان زبده پلیس آگاهی شهرستان سراوان با بررسی دقیق آثار بجامانده از محل جنایت و یک سری تحقیقات گسترده پلیسی متهم را که از بستگان مقتول است را شناسایی کردند.

سردار طاهری گفت: با توجه به متواری بودن متهم در دیگر شهرهای کشور روند رسیدگی به پرونده به کندی پیش می رفت تا اینکه روز گذشته اطلاعاتی در خصوص بازگشت او به شهر سراوان و اختفای او در یکی از محلات حاشیه شهر سراوان بدست آمد.

وی عنوان کرد: ماموران دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با پس از هماهنگی های لازم قضائی با محاصره مخفیگاه متهم او را در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: متهم به قتل که مردی 30 ساله است در بازجوئی های به عمل به قتل در پی اختلافات خانوادگی با مقتول اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟