به گزارش رکنا، سرهنگ "صادق ضرونی" ، بیان داشت: شب دهم شهریور ماه ماموران انتظامی کلانتری 127 نارمک هنگام گشت زنی در محدوده محله نارمک متوجه رفتار مشکوک 2 موتورسواری شدند که در حال پرسه زنی با یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش بودند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی مدتی رفتار این 2 موتورسوار را تحت مراقبت قرار دادند، تصریح کرد: گشت انتظامی کلانتری نارمک برای بررسی موضوع به موتورسوران نزدیک و دستور ایست را دادند.

وی گفت: متهمان به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری در نزدیکی خود از محل متواری و پس از طی چند کوچه اصلی و فرعی وارد ساختمانی که در آن باز بود، شدند.

سرهنگ ضرونی با اشاره به اینکه سارق بودن موتورسوران محرز بود، گفت: با هماهنگی مقام قضائی تیم گشت انتظامی وارد ساختمان شده و هر 2 متهم را در ساختمان دستگیر و در بازرسی بدنی از آنان تعداد 13 دستگاه گوشی همراه و مقدار 15 گرم شیشه و هروئین کشف کردند.

کلانتر محله نارمک اضافه کرد: متهمان در همان بازجوئی اولیه، اظهار کردند: گوشی های سرقتی را در روز جاری با همکاری یکدیگر سرقت کرده اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه هر 2 متهم 25 ساله و مصرف مواد مخدر اعتیاد دارند، خاطر نشان کرد: پس از تحقیقات تکمیلی و شناسایی مال باختگان هر 2 متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟