به گزارش رکنا، ماموران نیروی انتظامی، یک باند خانوادگی قاچاق موادمخدر را در اسفندقه جیرفت منهدم و بیش از ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری اعضای باند خانوادگی قاچاق موادمخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان با گسترش چتر اطلاعاتی، باند قاچاق موادمخدری را که در پوشش مسافرت خانوادگی در حال انتقال یک محموله تریاک بودند، را شناسایی و دستگیر کرد.

سرهنگ رضا محمدرضایی افزود: طبق عملیات شناسایی و رصد اطلاعاتی، این محموله با استفاده از ۲ دستگاه خودروی سواری پژو و سمند، از استان های مرزی بارگیری و در حال انتقال به مرکز کشور بود.

وی تصریح کرد: این باند چهار نفره به قصد فریب ایستگاه های بازرسی و ماموران پلیس در پوشش خانواده متشکل از سه نفر مرد و یک خانم در حال انتقال محموله موادمخدر بودند که با هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر، در بخش اسفندقه جیرفت شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

سرهنگ محمدرضایی اظهار داشت: در یک عملیات هماهنگ متشکل از تیم های پلیس مبارزه با مواد مخدر، یگان امداد، پلیس امنیت عمومی و پاسگاه اسفندقه در محور مواصلاتی جیرفت - اسفندقه با یک تعقیب و گریز در نهایت هر ۲ خودرو مجبور به توقف شدند که خودروی سمند به رانندگی یک نفر مرد همراه با سرنشین زن و خودروی پژو با سرنشینی ۲ نفر مرد متوقف شدند.

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: ماموران پس از بازرسی خودروها ۱۰۱ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف کردند که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود.

وی ادامه داد: اعضای این باند پس از تکمیل تحقیقات با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟