به گزارش رکنا، سرهنگ حسین حسین زاده در تشریح این خبر بیان داشت: عصر یکی از روزهای اوایل هفته جاری بود که عوامل گشت کلانتری در خیابان ابراهیمی در حال گشت زنی های خود با یک سارق سابقه دار مواجه شد که به محض دیدن این مامور از محل متواری شد و از آنجایی که صورت این سارق از قبل در کلانتری موجود بود، طی یک تعقیب و گریز سریع متهم دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد.

وی ادامه داد: پس از انتقال به کلانتری، سارق با مشاهده عکس و فیلم هایش اعتراف کرد و گفت سرقت هایم را به همراه یکی از همدستانم انجام دادم و موتورهای سرقتی هم اکنون نزد او موجود است تا بتواند برای آنها خریدار پیدا کند.

وی افزود: با توجه به این موضوعات سریعا هماهنگی های قضائی انجام شد و ماموران عملیات کلانتری به پاتوق و مخفیگاه همدست این سارق رفتند و از آنجایی که محل سکونت این فرد نزدیک پارکی در این محل بود او همانجا حین معامله یک موتورسیکلت سرقتی مشاهده شد و هنگامیکه با دیدن ماموران قصد فرار داشت با مهارت پلیسی دستگیر شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پنج فقره سابقه زندان دارد و حین دستگیری نیز با ماموران کلانتری 158 کیانشهر درگیر شده و با چاقو به آنها حمله کرده بود که قبل از هرگونه اقدامی با مهارت پلیسی دستگیر شد.

در ادامه، متهم دستگیر شده در کلانتری به سرقت ها و همدستی با متهم دیگر اعتراف کرد و گفت من دو دستگاه موتورسیکلت ان.اس در حیاط خانه ام دارم و در این مدت هم هرچه موتورسیکلت سرقت کرده ام آنها را به قیمت پایین به افرادی که خواستار این موتورسیکلت ها بودند فروخته ام.

بنابراین گزارش، با ورود ماموران به مخفیگاه متهمان دو دستگاه موتورسیکلت ان.اس سرقتی نیز کشف و ضبط شد و با حضور مالباخته ها در کلانتری، شکایت هایی علیه متهمان اخذ شد؛ همچنین سارقان در کلانتری به پنج سرقت دیگر نیز اعتراف کردند و در نهایت با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟