به گزارش رکنا، حمیدرضا اکبری امروز  اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر را که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو اقدام به انتقال مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق استان می کردند، را شناسایی کردند.

وی افزود: اعضای این باند مسلح، شب گذشته با سه دستگاه خودرو پژو 405در حال تردد در یکی از محورهای فرعی منتهی شهر زاهدان شناسایی که به محض ورود به یک منزل در یک روستا ماموران انتظامی با هماهنگی های لازم قضائی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی زاهدان بیان داشت: در این عملیات که تیم های از یگان تکاوری 106 و یگان امداد تیم های عملیات ویژه زاهدان را همراهی می کردند سوداگران مرگ با تنگ شدن عرصه بر خود از محل متواری شدند.

سرهنگ اکبری تصریح کرد: در این عملیات ضمن دستگیری سه سوداگر مرگ در پاکسازی از منطقه و بازرسی از خودروها در مجموع 866 کیلو و 330 گرم تریاک،500 کیلو و 16گرم هروئین،14 کیلو و 72گرم حشیش، 29 کیلو و 800 گرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش، 5 تیغه خشاب حاوی 129 فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری کشف شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات بدست آمده تلاش برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟