به گزارش رکنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان،‌ 4 نفر از اراذل و اوباشی که آرامش ساکنان خیابان داوران شهر اراک را بر هم زده بودند، دستگیر و روانه زندان شدند.

محمود خلجی  اظهار کرد: در چند روز قبل در پی اعلام گزارشی از درگیری تعدادی از اراذل و اوباش در خیابان داوران شهر اراک و متواری شدن آنان قبل از حضور تیم های گشت انتظامی، با توجه به نارضایتی اهالی محل، بلافاصله دستگیری این افراد در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: در مراحل تحقیقات پلیس 4 نفر از عاملان اصلی این درگیری شناسایی و با توجه به متواری بودن آنان، تحقیقات تکمیلی برای شناسایی مخفیگاه آنان آغاز شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: سرانجام در عملیات های جداگانه هر 4 نفر عامل اصلی این درگیری ها دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به برخورد قاطع پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت گفت: شهروندان در صورت مشاهده این گونه افراد از سوی معدود افراد ناهنجار، مراتب را بلافاصله از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟